Julija Vaiči
Visi ieškojimai baigiasi vieną akimirką. Tada, kai pasirenkama Šviesa. Ir tampama Apsišvietusiuoju. Visi skausmai pradingsta vieną akimirką. Tada, kai atsiveriama Meilei.    Ir esama Kuriančiuoju.

Kūrybos vaisiai 

Autorinės Dabarties Atminties Kortos "Numerinė Vienio Valia", 83 vnt., kaina 40 Eur.


Dabarties atminties kortos "Numerinė Vienio Valia" - tai autorinis projektas, apjungęs visą būrį kūrybingų, talentingų, laimingų žmonių. Kortų komplektą sudaro 83 kortos, skaičius kurių numerologijoje turi ypatingai tarpusavyje derančią reikšmę. Visos kortos unikalios, turinčios savitą skaitmenų kalbos perteikimo braižą, sukurtos Meilėje su Šviesa.

Kuom gi ypatingos šios kortos? Pirmiausia, Jos dirba! Tam pakanka net nediduko tikėjimo, ir Jūsų gyvenime prasidės pavasario kaita. Kitas svarbus momentas - šiose kortose atsakymas užrašytas tarp eilučių. Tam, kad pats paklausėjas atrastų raktą ir aptiktų ne vieną sprendimo būdą. Taigi, kortos skatina pastabumą, įjungia mąstymo procesą ir apdovanoja savęs pažinimu.

Kortas galite įsigyti internetu: www.etsy.com/listing/756887993/numerologijos-kortos-numerin-vienio?fbclid=IwAR26JSqa_iVoDwOHlP3TW8CYbBLvrwo-JoHVuJyfLpXe40WKvgKRTtp1oNA

Įgarsinatas Kortas galite pasiklausytiwww.youtube.com/channel/UCEVZIEo2vCex2te4fMNP3wA/videos


Individualios numerinės Kortos sukūrimas, tekstas kuriai užgimsta gimimo datos ir vardo su pavarde skaitinių vibracijų autentiškame ritme. Paveikslas adaptuojamas su tekstu visiškoje sinchronizacijoje, o nuotrauką/ piešinį gali pasirinkti ir pas užsakovas. 

Individualios Kortos dydžio parametrus, splavinės gamos ir dizaino ypatumus deriname kartu. Kortos kaina nuo 80 Eur.


Knyga - Albumas "Dangaus Šviesų Knyga", 88 psl., kietu, blizgiu viršeliu ir puslapiais, kaina 88 Eur.


Knyga - albumas "Meilės Laiškai", 104 psl., kietu, blizgiu viršeliu ir puslapiais, kaina 99 Eur.


Knyga - albumas "Dabarties anatomija", 104 psl., kietu, blizgiu viršeliu ir puslapiais, 99 Eur.


Knyga - albumas "Sugrįžimas išėjimu", 104 psl., kietu, blizgiu viršeliu ir puslapiais, 99 Eur.