Julija Vaiči
Visi ieškojimai baigiasi vieną akimirką. Tada, kai pasirenkama Šviesa. Ir tampama Apsišvietusiuoju. Visi skausmai pradingsta vieną akimirką. Tada, kai atsiveriama Meilei.    Ir esama Kuriančiuoju.

Apie mane

 Sveikas, mielas mano Žmogau,   

neatsitiktinam atsitiktinume užsukęs į šiuos virtualius namus. Tau mano namų durys visad atviros. Čia Tavęs laukia skaičių pasaulio įdomybės, pažintis su interferencija iš suvokimo platybių, sąmoningo gyvenimo per savi patyrimą įžvalgos, vidinio pasaulio regėjimo ir girdėjimo neįprastai paprastas bei kitoniškumu įdomus pateikimas. Visos nuotraukos šioje svetainėje- iš mano asmeninio archyvo. 

Tai, ką dabar veikiu, kuo užsiimu, ruošiausi tikrai ne vieną Sielos patirčių gyvenimą, o į šios dabarties realybę įžengiau savy atsinešdama sąmoningą suvokimą apie belaikę būtį ir pajautimą amžinojo esimo arba kristališkąją savęs atmintį. 

Esu sąmonės Transformatorė, Interferologė, savi pažinimo Mokytoja, telepatė, ir, žinoma, numerologė- praktikė, suprantanti skaičių kalbą ir gebanti išversti į žmogiškąją. Kadais giliai pasislėpę talentai dabarty leidžia mėgautis veiklos procesu ir klientų bei mokinių rezultatais. Man skaičių pasaulis tapo artimu draugu, nes numerologijos įsisavinimo dėka gyvenimas, kaip sakė viena iš Mokinių, žydi. Skaitinių vibracijų nuskaitymas leido atminti save pačią, kuria žinojau esanti nuo pat ankstyvos vaikystės, jau tada savitą ryšį su skaitmenų simboliais turėjusi. 

Skaičiai man tobuli, išbaigti, visakalbiai. Mano pačios gimimo data - tas dosnusis įrankis, kuriuo pildau nusistovėjusį numerologijos pasaulį naujumu, apjungdama turimą su atrastu, taip plėsdama pritaikymo galimybes ir informacijos perdavimo kokybę, ir ne tik numerologijos veikloje. 

Ir vis gi, numerologijos pagalba atrakinusi savosios Esaties kodus, atsivėriau ir atvėriau tas gebas ir gebėjimus, kuriuos taikau ne vieną sferą apimančioje veikloje, kuri leidžia mėgautis tiek skaniu procesu, tiek ir gausos rezultatu. Juk taip ir turi būti! Begaliai myliu savo veiklą, gurmaninuosi kiekviena akimirka, kūrybos energijos sraute užsiimdama numerologinės terapijos ir interferencijos sąmoningo atsisakymo arba telepatijos seansais, konsultuodama ir perduodama numerologijos bei sąmoningos transformacijos žinias, lydėdama savo mokinius į savęs, kaip sąmonės, atmintį, o taip pat rašydama įžvalgas - mintis iš atmintos ateities, įgyvendindama projektus, užgimusius tylios meditacijos ar apšvietos akimirkoje. O kiek malonumo, džiaugsmo suteikia dabarties fiksavimas nuotraukomis, kurios skleidžia palaimos ir palaimingumo vibracijas.

Visą sąvo sąmoningą esimą jaučiu gilią pagarbą Žodžio grožiui, svarbai, jėgai. Nuo pirmųjų klasių troškau būti Žodžio užrašytoja, tačiau ši svajonė išsipildymo laukė  labai ilgai. Ir kokia ekstazė Jos išsipildymo, kuriai nutikti tereikėjo drąsos pradėti rašyti. Šiai dienai esu 4 foto albumų - minčių knygų autorė. "Dangaus Šviesų knyga" tapo pirmuoju kūdikiu, liudyjančiu savi transformacijos proceso vaisingumą. "Meilės laiškai" - antrasis kūdikis, užgimęs atsiveriančios Širdies besąlyginės tėkmės tyrume. "Dabarties anatomija" - trečiasis kūdikis, užtvirtinantis Dabarties realumą Šviesaus Proto žemiškojoje būty. "Sugrįžimas išėjimu" - ketvirtasis Meilės ir Šviesos vaisius, išnešiotas besąlygiškumo tėkmėje ir bekonfliktiškumo sraute. Šios knygos tapo puikiu pagalbininku sąmonės atminimo procese, ir pakanka nuoširdaus skaitymo, kad pasinerti į savęs pajautimą per rezonavimu patvirtinančias dėkingumo vibracijas, kuriomis užpildytos kiekviena raidė ir nuotrauka. Apie šias knygas išsamią informaciją rasite skyrelyje Kūrybos vaisiai.

Taip pat esu įgyvendinusi dar vieną nuostabų projektą - tai numerologinės kortos "Numerinė Vienio Valia", kurios "prakalbina" kiekvieno, keliaujančio savi pažinimo keliu, Sielą, kurios "dirba" gyduoliškąjį darbą - gydo Širdies žaizdas. Tai Kortos, kuriose kiekvienas randa patvirtinimą tinkamos krypties pasirinkime, kurios visada paskatina, įkvepia, palaiko. Apie Kortas daugiau skyrelyje Kūrybos vaisiai.

Visa mano praktinė ir kūrybinė veikla remiasi į mano pačios patirtis, į tą atliktą savęs atminimo triūsą ir kasdien vykstantį sąmonės atpažinimo bei suvokimo praktikavimo įdirbį, todėl užtikrintai save vadinu Išlaisvėjimo arba išblaivėjimo Meistre. Patyriaudama sąmoningą esimą, praktikuodama besąlygę ir bekonfliktę būtį, savomis patirtimis gebu įkvėpti atminti save ar atgimti sąmonėje, originalumo ištakose, autentiškumo ritme, o taip pat su meile ir šviesa lydžiu kiekvieną, pasiryžusį sugrįžti į save, vardan dalintis atjauta ir dovanoti išmintį, be noro įtakoti ar integruotis.

Už veiklos sferos ribų irgi vyksta be galo įdomus gyvenimas. Mėgaujuosi labai dažnais pasivaikščiojimais gamtoje. Sezono metu namų sode džiaugiuosi rožynu, su pasimėgavimu atlieku paprasčiausius buities darbelius, norimas keliones renkuosi intuityviai ir sąmoningai. Gurmaninuosi santykiais, tiek artimais, tiek tolimais. Džiaugiuosi fizine sveikata ir forma, kūno lankstuma ir plastiškumu. Sūnaus paklausta, kokie mano planai ateičiai, atsakau su šypsena: "Džiaugtis ir stebėtis".